Cytaty z Forum Wielkiej Rzeczpospolitej
Blog > Komentarze do wpisu
SO 2011. Kraków
Z lekkim poślizgiem zamieszczam raport bojowy ze Spotkania Obywatelskiego, które odbyło się 17 grudnia, roku 2061 w Stołecznym Mieście Krakowie. Jednocześnie zaprzeczam pogłoskom, wedle których Kraków został zniszczony - tętni życiem i ma się dobrze. ;)

Ambrose:Raport z 17. grudnia 2061 roku

Ostatniej niedzieli miało miejsce spotkanie obywatelskie mieszkańców grodu Kraka. Obecni byli obywatele: Nefarius, reczula oraz Ambrose.

Początkowo za bazę operacyjną obrano "Żyj chwilą", dla niepoznaki występujące pod szyldem "Carpe diem" na ul. Św. Marka. Już samo przybycie obecnych wzbudziło pewne zdziwienie - obywatel Ambrose zaskoczył strojem bojowym, z kolei obywatel Nefarius sprawił niespodziankę nie przywdziewając spodziewanego kamuflażu w postaci czerwonych włosów. Jedynie obywatel reczula trzymał fason.

Obrady rozpoczęte o godzinie 20.00 toczyły się w dość szybkim tempie. Kolejne tematy padały zdobyte przez obywatelskie wymiany poglądów. Niestety ktoś z przybyłych nie zachował wszelkich środków ostrożności i dyskrecji - obecność obywateli została odkryta, wzbudzając niemałą sensację - w ostateczności jednemu z cywili udało się nawet zrobić upragnione zdjęcie dzielnym wojakom z PKI.

Po zdemaskowaniu, gdy zegar powoli zaczynał zbliżać się ku północy, zdecydowano się na taktyczną zmianę lokalizacji i przewędrowanie w bardziej kulturalne miejsce, gdzie zapewniana byłaby większa swoboda. Towarzysz Ambrose zaproponował wobec tego Klub Kulturalny, na co reszta obywateli przystała jednogłośnie.

W nowej lokalizacji podjęto nowe, interesujące źródła tematów, które okazały się prawdziwymi jeziorami dyskusji. Miła atmosfera skutecznie cięła czasoprzestrzeń, tak, że dopiero koło godziny 2.00 postanowiono zakończyć owocne spotkanie.


środa, 25 stycznia 2012, kronikawielkiej

Polecane wpisy

  • OSO 2061

    Raport sporządziła ob. Łagodna, uzupełnił ob. Avenraad Raport sporządziła ob. Łagodna W dniach 08.07 - 10.07.2061, w Podkampinosie, odybło się Ogólnopolskie Spo

  • Raport z OSO Kampinos 2058

    Zapraszam do obszernego sprawozdania z Manewrów V Korpusu Inwazyjnego Piąte z kolei Ogólnopolskie Spotkanie podobnie jak przed rokiem odbyło się w miejscowości

  • OSO Kampinos 2058

    Manewry zakończone Grupa szturmowa z Wodzem na czele stawiła się w składzie: magister toshiro jemiola skarpeta Meritu Spiridon red_81 Łagodna Greq5g Xiądz Bisku

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Garguś, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/01/26 00:16:58
od kiedy Kraków jest stołeczny?
-
Gość: Ambrose, *.dsv.agh.edu.pl
2012/01/28 01:15:40
Serdecznie zachęcamy do przesyłania raportów z innych SO :)
-
2012/01/28 11:49:21
Stołeczne Królewskie Miasto Kraków to tytuł Krakowa, stanowiący jego nazwę pełną, używany zarówno w uroczystych dokumentach, jak również w oficjalnej, codziennej retoryce.

Sława i Chwała!