Cytaty z Forum Wielkiej Rzeczpospolitej
Kategorie: Wszystkie | Cytaty | Dawne czasy | Ogólne | SO
RSS
sobota, 28 stycznia 2012
Z dyskusji o ekologii, dywersyfikacji i zasobach energetycznych.
Społeczność Wielkiej Rzeczpospolitej ma wiele zalet, a jedną z największych jest niewątpliwie otwartość na idee i poglądy innych, byleby wyżej wspomniane nie były zbyt... idiotyczne.
środa, 25 stycznia 2012
SO 2011. Kraków
Z lekkim poślizgiem zamieszczam raport bojowy ze Spotkania Obywatelskiego, które odbyło się 17 grudnia, roku 2061 w Stołecznym Mieście Krakowie. Jednocześnie zaprzeczam pogłoskom, wedle których Kraków został zniszczony - tętni życiem i ma się dobrze. ;)

13:57, kronikawielkiej , SO
Link Komentarze (3) »
Zmiana warty.

Wszystko zaczęło się od tego: Nikator: Mam taką małą konkluzję odnośnie pewnej rzeczy, która jest od kiedy pamiętam, a zakładam że od początku. Forum. Fakt, że przy 300 zamyka się tematy i rzadko kiedy dobija się 4000 postów na forum, ale ... Z drugiej strony brak żywego archiwum powoduje iż ciężko jest cokolwiek dowiedzieć się o czym się pisało i o czym się mówiło lat temu X. Co więcej, zanik takich idei jak Miecio, Nocnych, Zakonu itp. grup wiąże się właśnie z tym, że osoby aktywne w nich zwolniły tempa, tematy zamknięto i usunięto, a nowi obywatele skąd mają wiedzieć o ich istnieniu? Jest brak ciągłości, brak odniesienia, więc nic dziwnego, że Wielka sprzed 10, 5 i roku są inne.

Poruszony apelem Obywatela Nikatora, zdecydowałem się podjąć trud starania się o posadę Wielkiego Kronikarza. Po dniach wypełniania odpowiednich formularzy, oczekiwania i stresu otrzymałem odpowiedź pozytywną:

Obywatelu!
Po dokonaniu wnikliwej i uciążliwej penetracji Twoich akt osobowych, stosowne Kolegium wydzielone ze struktur Wydziału Weryfikacji Faktów Departamentu Cenzury postanowiło jednogłośnie przyznać Ci prawo do zaszczytu jakim jest miano Wielkiego Kronikarza.

[...]

Z zaszczytem przyjmuję tenże tytuł i obiecuję pełnić obowiązki z należytą godnością.

Obywatel reczula.

00:56, kronikawielkiej , Ogólne
Link Komentarze (3) »