Cytaty z Forum Wielkiej Rzeczpospolitej
Kategorie: Wszystkie | Cytaty | Dawne czasy | Ogólne | SO
RSS
środa, 11 lipca 2012
Poprawna odmiana rzeczowników.
Powszechnie wiadomym jest fakt, że deklinacja w języku polskim to niełatwa sprawa. Uważnie obserwując to, co się dzieje w mediach, można bez trudu zauważyć, że celebryci, politycy, a nawet dziennikarze mają z nią problem. Zatem po analizie wszystkich za i przeciw prośbie obywatela Ambrose stało się zadość. Jako dodatkową nagrodę postuluję parę ciapów/łapci, fundowanych oczywiście przez obywatela Bucha.
wtorek, 03 kwietnia 2012
Nuda, filozofia i Erich Fromm.
Dyskusja wywołana sążnistym rozwinięciem forumowej historii przez ob. pechowca.
poniedziałek, 06 lutego 2012
Wie(l)kopomna chwila.
Ten moment musiał kiedyś nadejść. Administracja strony rezygnuje (być może tymczasowo) z restrykcyjnej polityki zamykania spam-tematów po osiągnięciu limitu 300 postów.
sobota, 28 stycznia 2012
Z dyskusji o ekologii, dywersyfikacji i zasobach energetycznych.
Społeczność Wielkiej Rzeczpospolitej ma wiele zalet, a jedną z największych jest niewątpliwie otwartość na idee i poglądy innych, byleby wyżej wspomniane nie były zbyt... idiotyczne.
środa, 25 stycznia 2012
SO 2011. Kraków
Z lekkim poślizgiem zamieszczam raport bojowy ze Spotkania Obywatelskiego, które odbyło się 17 grudnia, roku 2061 w Stołecznym Mieście Krakowie. Jednocześnie zaprzeczam pogłoskom, wedle których Kraków został zniszczony - tętni życiem i ma się dobrze. ;)

13:57, kronikawielkiej , SO
Link Komentarze (3) »
Zmiana warty.

Wszystko zaczęło się od tego: Nikator: Mam taką małą konkluzję odnośnie pewnej rzeczy, która jest od kiedy pamiętam, a zakładam że od początku. Forum. Fakt, że przy 300 zamyka się tematy i rzadko kiedy dobija się 4000 postów na forum, ale ... Z drugiej strony brak żywego archiwum powoduje iż ciężko jest cokolwiek dowiedzieć się o czym się pisało i o czym się mówiło lat temu X. Co więcej, zanik takich idei jak Miecio, Nocnych, Zakonu itp. grup wiąże się właśnie z tym, że osoby aktywne w nich zwolniły tempa, tematy zamknięto i usunięto, a nowi obywatele skąd mają wiedzieć o ich istnieniu? Jest brak ciągłości, brak odniesienia, więc nic dziwnego, że Wielka sprzed 10, 5 i roku są inne.

Poruszony apelem Obywatela Nikatora, zdecydowałem się podjąć trud starania się o posadę Wielkiego Kronikarza. Po dniach wypełniania odpowiednich formularzy, oczekiwania i stresu otrzymałem odpowiedź pozytywną:

Obywatelu!
Po dokonaniu wnikliwej i uciążliwej penetracji Twoich akt osobowych, stosowne Kolegium wydzielone ze struktur Wydziału Weryfikacji Faktów Departamentu Cenzury postanowiło jednogłośnie przyznać Ci prawo do zaszczytu jakim jest miano Wielkiego Kronikarza.

[...]

Z zaszczytem przyjmuję tenże tytuł i obiecuję pełnić obowiązki z należytą godnością.

Obywatel reczula.

00:56, kronikawielkiej , Ogólne
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 12 września 2011
OSO 2061
Raport sporządziła ob. Łagodna, uzupełnił ob. Avenraad

13:43, kronikawielkiej , SO
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 grudnia 2009
Świąteczne życzenia
Świąteczne życzenia, spisane przez obywateli, dla Naczelnika Państwa Polskiego
niedziela, 08 listopada 2009
Prokreacja a ewolucja
gladwik: Kurde, obywatele, miał ktoś z Was bliżej do czynienia z cyklami rozwojowymi mszaków i paprotników?
środa, 13 maja 2009
skąta, dokąta
dziwnostka od ob. bartn1. hihi ;)
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8